Jak wygląda pobyt w naszej klinice?

Pobyt w klinice Refundacjazacmy.pl

Pierwszym krokiem jest zawsze Wasze przybycie do kliniki gdzie czeka na was wykwalifikowany zespół mówiący po polsku!

Przed zabiegiem wykonujemy badania takie jak:

1. refraktometrię,
  2. optyczną biometrię, (dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy pacjent jest badany dwoma urządzeniami, które laserowo wymierzają długość oka i wybierają do danego pacjenta idealną soczewkę),
  3. ocenę ostrości wzroku do dali i bliży z optymalną korekcją okularową,
  4. badanie przedniego odcinka oka oraz badanie dna oka w lampie szczelinowej (pozwala to określić stopień zaawansowania zmętnienia soczewki, wykluczenie innych chorób oka).

W oczekiwaniu na zabieg zostaniecie objęci troskliwą opieką naszego personelu, który zadba o wasze samopoczucie i komfort.

Zabieg jest wykonywany nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji i trwa zaledwie 15-20 minut.

Podczas operacji jak i po będziecie pod opieką lekarza anestezjologa wraz z zespołem. Otrzymacie środek uspokajający (głupiego jasia) oraz leki znieczulające gałkę oczną.

Zmniejszamy stres oraz całkowicie “znosimy” ból, co bardzo podnosi komfort zabiegu. Po jego zakończeniu macie 2-3 godziny na odpoczynek.

Ponadto w naszej klinice czuwa nad Wami zarówno przy konsultacjach, podczas operacji, a także prowadzi kontrolę po zabiegu, ten sam lekarz – Dr. Lukas Nitsche.

Cały pobyt w klinice to tylko kilka godzin, więc do Polski możecie wrócić jeszcze tego samego dnia!