Zaćma zachodniopomorskie - pacjenci leczą się w Pasewalku

zacma-zachodniopomorskie

Jeżeli rozważasz operację zaćmy w Polsce, a mieszkasz w województwie zachodniopomorskim, to dobrym pomysłem będzie operacja zaćmy za naszą zachodnią granicą, a konkretniej operacja zaćmy w Niemczech.

Decydując się na operację zaćmy w Polsce w ramach NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia), nie masz możliwości wyboru soczewki wszczepianej podczas zabiegu. Alternatywą jest skorzystanie z refundacji operacji zaćmy i wykonania zabiegu np. w Niemczech.

Operacje zaćmy na NFZ w np. zachodniopomorskim są przeprowadzane z użyciem soczewek starszej generacji. Tego typu soczewki nie spełniają oczekiwań bardziej wymagających pacjentów,  dlatego szukają innych rozwiązań, jak choćby soczewki wieloogniskowe, które należą do najbardziej pożądanego przez pacjentów typu soczewek.

Jeżeli rozważasz operację zaćmy w zachodniopomorskim, to warto wziąć pod uwagę naszą klinikę, która znajduje się ok. 40  km od Szczecina. Może się to okazać dla Ciebie dużo korzystniejsze.

U nas uzyskasz refundację zabiegu z ewentualną dopłatą do lepszych soczewek jak np. wieloogniskowe czy jednoogniskowe żółte.

Większość naszych pacjentów jest właśnie z województwa zachodniopomorskiego. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nasza klinika w Pasewalku jest naprawdę blisko polskiej granicy.

Z tego właśnie powodu pacjenci mieszkający w województwie zachodniopomorskim tak często wybierają klinikę doktora Nitsche.

Jeżeli zdecydujesz się na przyjechanie do nas z zachodniopomorskiego, to możesz liczyć, że jeszcze tego samego dnia wrócisz do domu.

Zastanawiasz się, jak dokładnie przebiega wizyta w naszej klinice?

Po pierwsze na miejscu czeka zespół personelu medycznego mówiący po polsku!

Przed zabiegiem usunięcia zaćmy wykonujemy badania takie jak: refraktometrię, optyczną biometrię, ocenę ostrości wzroku do dali i bliży z optymalną korekcją okularową, badanie przedniego odcinka oka oraz badanie dna oka w lampie szczelinowej.

Zabieg jest wykonywany nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji i trwa zaledwie 15-20 minut.

Już po kilku godzinach od zabiegu będziecie mogli wrócić z powrotem do Polski.

Refundacja zaćmy – Facebook: https://www.facebook.com/ZacmawNiemczech/